Šikovný Jr. Frontenďák pro náš EmTech

Obor: IT
Lokalita: Technologická 373/4, Ostrava-Pustkovec, Czechia
Druh úvazku: Plný úvazek | Částečný úvazek
Požadované vzdělání: Střední škola
Zveřejněno: 14. 1. 2021

CGI patří k největším nezávislým firmám v oblasti IT a podnikového poradenství na světě. Již 46 let svým klientům poskytujeme prvotřídní služby napříč řadou sektorů - působíme v 21 průmyslových odvětvích ve 400 lokalitách po celém světě. Naši specialité poskytují komplexní, škálovatelné a udržitelné IT a obchodní poradenské služby, které jsou zastřešeny globálně a dodávány lokálně. Tento unikátní model pomáhá našim klientům digitálně transformovat organizace a urychlovat výsledky.

Na českém trhu působíme od roku 1993 a zaměstnáváme téměř 800 IT specialistů.CGI CS&EE (Czech, Slovakia & Eastern Europe) se zabývá především systémovými integracemi pro oblast telekomunikací, energetiky, finančních služeb, kosmických technologií a veřejné správy.

Popis pozice

Máš chuť začít pracovat na aplikacích, které nejsou na jedno brdo? Těšíš se na tým lidí, kteří vytvářejí perfektní appky? Zajímají tě nejmodernější trendy na tomhle poli? Tak to ses trefil, protože jako frontend vývojář v CGI si nudou palce určitě kousat nebudeš.

Celý Emerging Technologies tým (EmTech) má pod palcem Martin (www.linkedin.com/in/martinskorepa).

  • Ve vývoji ve frontendu už nejsi úplný zelenáč a pár projektů máš za sebou (i zkušenosti ze školních projektů nebo stáží se počítají), důležitá je chuť učit se a zlepšovat
  • Máš zkušenost ve vývoji v JavaScriptu.
  • Mluvíš česky (nebo slovensky) a anglicky Ti to jde taky celkem dobře.
  • Je určitě plus, pokud už máš vysokoškolský titul (ideálně s IT zaměřením) nebo jej brzy získáš. Nejvíc nás ale zajímá tvoje otevřenost a chuť se rozvíjet.
  • Jsi týmový hráč. Dokážeš zvednout hlavu od počítače a prohodit s kolegy pár slov o práci i o životě.

Co nabízíme

  • Budeš vyvíjet aplikace, které budou používat tisíce lidí. Cílovými uživateli našich appek jsou jednak široká veřejnost (sport, maloobchod), jednak zaměstnanci v různých odvětvích (logistika, energetika, HR, finance, veřejný sektor …).
  • Na polovičaté produkty zapomeň. Nic takového ven nepouštíme.
  • Zúčastníš se většiny fází projektu (od zrodu nápadu přes implementaci až k testování a údržbě).
  • Na FrontEndu tady používáme React, Redux, Hooks, Apollo, MaterialUI, GraphQL a taky styled-components. Na plánování máme tooly jako JIRAConfluence a taky Bitbucket.
  • Nezůstaneš u vývoje jedné aplikace. Za rok jich nakóduješ hned několik.
  • Pokud tě baví UI design nebo UX, je tady celý tým, se kterým budeš spolupracovat.
  • Budeš moct experimentovat s moderními technologiemi jako (VR/AR, IoT, AI …).

Benefity

  • Účast na zisku společnosti (Profit Participation Plan)
  • Firemní akciový program (Share Purchase Plan)
  • Profesní rozvoj postavený na certifikovaných vzdělávacích programech
  • 25 dní dovolené
  • 3 sickdays
  • Plně hrazená krátkodobá nemoc (do 30 dní)
  • 105 CZK stravenky
  • Benefit plus program - 900 CZK/měsíc
  • Bonus za doporučení
  • A mnoho dalších!