Trainee Jr. Project Manager - Automotive R&D - part time

Obor: Automobilový průmysl
Lokalita: Praha
Druh úvazku: Částečný úvazek
Požadované vzdělání: Bc.

Jsme předním dodavatelem pro automobilový průmysl. Navrhujeme inovativní produkty a systémy, které přispívají ke snižování emisí CO2, ke zlepšení výkonu vozidel a k vývoji intuitivního řízení. V České republice máme přes 4000 zaměstnanců a čtyři výrobní závody, v Humpolci, Rakovníku, Žebráku a Podbořanech, kde vyrábíme senzory do chytrých aut, klimatizační jednotky, kompresory, výměníky tepla, kontrolní panely a komponenty pro spojkovou hydrauliku. V R&D centru v Praze a na testovacím polygonu vyvíjíme systémy do autonomních aut od softwaru přes mechaniku až po výsledné testování.

Popis pozice

Zajímá Tě automobilový průmysl?
Chtěl bys být součástí vývoje chytrých aut?
Pro náš nový projekt hledáme studenty technických oborů se znalostí elektro, HW, SW, mechanické konstrukce a další.
Co Tě čeká?
  • Staneš se součástí projektového týmu, kde budeš spolupracovat s projektovým manažerem.
  • Naučíš se vývojový cyklus automotive projektů.
  • Budeš spolupracovat na zajímavém projektu ve špičkově vybaveném pražském R&D centru již v průběhu studia
  • Získáš cenné know-how a technické zkušenosti z vývoje systémů aktivní bezpečnosti
  • Budeš součástí vývojových projektů a aktivně využiješ angličtinu při každodenní komunikaci

  • Jsi student minimálně 3. ročníku technického oboru se zájmem o automobilový průmysl
  • Máš zkušenosti s vedením malých projektů
  • Nebojíš se zkoušet nové věci a čelit výzvám
  • Máš přehled o elektronických systémech v moderních vozidlech a o jejich funkcích
  • Mluvíš plynule anglicky
  • Máš řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme

  • Práci ve stabilní mezinárodní společnosti na zajímavých projektech s významným dopadem na automobilový průmysl
  • Práci s nejmodernějšími technologiemi v automotive
  • Příležitost vidět vyvinuté produkty v sériově vyráběných vozidlech
  • Možnost sledovat celý proces vývoje na jednom místě od návrhu po konečný produkt
  • Osobní rozvoj díky odborným školením
  • Práci v mezinárodním týmu, aktivní využití anglického jazyka, dlouhodobou spolupráci, kompletní zaškolení, stravenky, firemní akce a další