Vývoj a testování SW pro Volkswagen

Obor: IT
Lokalita: Prague 4, Česko
Druh úvazku: Plný úvazek | Částečný úvazek | Stáž | Vedení Bc. práce | Vedení Mgr. práce
Požadované vzdělání: Bc.
Zveřejněno: 8. 1. 2021

Elektrické a elektronické systémy v automobilech hrají stále důležitější roli. Starají se o naše pohodlí i bezpečnost a bez jejich existence bychom si dnešní jízdu autem uměli jen stěží představit. Jejich vývoj a stálá inovace jsou zásadními faktory úspěchu každého výrobce automobilů.

Staň se součástí stabilní nadnárodní společnosti v rámci koncernu Volkswagen s 20 letou tradicí. Získej zajímavou práci v rostoucím oboru a buď v centru vývoje nových automobilových technologií, které budou zaváděny do automobilů během příštích 5 let. Jsme skvělý tým přátelských kolegů, kteří jsou odborníci v tom, co dělají, sdílejí své znalosti a vzájemně se podporují.

Popis pozice

Elektrické a elektronické systémy v automobilech hrají stále důležitější roli. Starají se o naše pohodlí i bezpečnost a bez jejich existence bychom si dnešní jízdu autem uměli jen stěží představit. Jejich vývoj a stálá inovace jsou zásadními faktory úspěchu každého výrobce automobilů. Jsme 100%ním členem skupiny Volkswagen a jsme důležitou součástí těchto aktivit.

Přidej se do našeho týmu, kde se zabýváme vývojem SW do řídících jednotek nejnovějších vozů a jeho testováním. Výsledky naší práce lze již dlouhou dobu nalézt ve vozech Škoda, VW, Audi i Porsche.

Fascinuje Tě svět automotive? Chtěl bys pracovat na autech budoucnosti pro koncern VW? V tom případě neváhej, zašli nám svůj životopis a přijď si s námi popovídat. Hledáme schopné a kreativní kolegy, kteří se nebojí výzev a hledání řešení je pro ně srdeční záležitostí.

Koho hledáme?

VÝVOJÁŘE SW, kteří znají C, C++, Javu či jiný programovací jazyk a nebojí se ho použít. Dokáží se na programování dívat od nejmenších celků až po komplexní architekturu. Chtějí řešit problémy moderního automobilového světa.

VÝVOJÁŘE TESTŮ, kteří rádi hledají slabá místa technických řešení a pracují systematicky s kreativními nápady. Chtějí, aby jejich práce měla smysl a všechny chyby byly nalezeny včas.

Co nabízíme

Co očekáváme?
  • Vzdělání v oblasti, které umožní vykonávat práci na profesionální úrovni
  • Analytické myšlení a schopnost efektivně řešit úkoly
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni, ochotu naučit se porozumět psaným požadavkům v německém jazyce
  • Proaktivní přístup a dobré komunikační schopnosti
  • Samostatnost i týmového ducha
  • Ochotu cestovat
  • Zájem o automotive
  • A hlavně fajn parťáky/parťačky do týmu :-)

Benefity

Na co se u nás můžeš těšit?
• Vzdělávání dle potřeb projektu a požadavků k osobnímu rozvoji
• Snížený pracovní úvazek (37,5 hodiny/týden)
• Pružnou pracovní dobu
• 5 týdnů dovolené
• Flexi volno – dohoda o napracování poskytnutého volna
• Příspěvek na stravování formou stravenek (hodnota stravenky 100 Kč)
• Teplé a studené nápoje na pracovišti
• Systém Cafeteria (od 4 000 Kč/rok)
• Sick days
• Zprostředkování karty Multisport
• Zvýhodněný operativní leasing na vozy zn. Škoda (možnost pořídit si každý rok zbrusu nový vůz od 3 100 Kč/měs.)
• Příspěvek na penzijní připojištění od 600 Kč/měsíc
• Cestovní pojištění pro soukromé účely i pro rodinné příslušníky
• T-Mobile Program – tarify i pro rodinné příslušníky
• Jazykové kurzy (angličtina / němčina) přímo na pracovišti
• Motivující odměnu za doporučení nového kolegy ve výši 30 000 Kč
• Řadu firemních akcí
Zní to jako práce, kterou aktuálně hledáš? Zašli nám svůj životopis.
Těšíme se na setkání s Tebou! :-)