Brigáda do oddělení User Interfaces - Automotive (VW Group)

Obor: Automobilový průmysl
Lokalita: Prague 4, Česko
Druh úvazku: Částečný úvazek
Požadované vzdělání: Střední škola
Zveřejněno: 8. 1. 2021

Elektrické a elektronické systémy v automobilech hrají stále důležitější roli. Starají se o naše pohodlí i bezpečnost a bez jejich existence bychom si dnešní jízdu autem uměli jen stěží představit. Jejich vývoj a stálá inovace jsou zásadními faktory úspěchu každého výrobce automobilů.

Staň se součástí stabilní nadnárodní společnosti v rámci koncernu Volkswagen s 20 letou tradicí. Získej zajímavou práci v rostoucím oboru a buď v centru vývoje nových automobilových technologií, které budou zaváděny do automobilů během příštích 5 let. Jsme skvělý tým přátelských kolegů, kteří jsou odborníci v tom, co dělají, sdílejí své znalosti a vzájemně se podporují.

Popis pozice

Elektrické a elektronické systémy v automobilech hrají stále důležitější roli. Starají se o naše pohodlí i bezpečnost a bez jejich existence bychom si dnešní jízdu autem uměli jen stěží představit. Jejich vývoj a stálá inovace jsou zásadními faktory úspěchu každého výrobce automobilů. Jsme 100%ním členem skupiny Volkswagen a jsme důležitou součástí těchto aktivit.

Do našeho neustále se rozrůstajícího týmu (už je nás skoro 30) User Interfaces hledáme aktuálně na výpomoc kolegu na brigádu / part time s časovými možnostmi 15-20 hod./týden.
V našem oddělení se zabýváme Infotainmentem – laicky řečeno tabletem v autě :-), který dnes dominuje interiéru vozu. Je prošpikovaný uživatelskými funkcemi – od klasického rádia, přes navigaci, telefonování, ovládání klimatizace až po možnost obsluhování mnoha multimediálních kanálů.
Hledáme někoho, kdo nám pomůže s přípravou a implementací návrhu uživatelských studií – bude se podílet na rozvoji projektu "UX laboratoř".
Co Tě u nás čeká?
  • Pomoc s vytvářením scénářů uživatelských testů (hypotézy, otázky/úkoly)
  • Plánování a nábor cílové skupiny pro výzkumné studie
  • Asistence při moderování testů jeden na jednoho
  • Získání informací o chování uživatelů z webových a interních nástrojů
  • Vyhodnocení záznamů a zpracování výsledků (statistická/kvalitativní analýza dat, zpracování záznamů atd.)
  • Prezentace výsledků (tvorba reportů, prezentací)
Jak si představujeme vhodného kandidáta?
  • Má alespoň základní znalost statistických metod
  • Výhodou budou zkušenosti s kvalitativními a kvantitativními výzkumy a metodikami
  • Má skvělé interpersonální a komunikační dovednosti
  • Má dobrou znalost angličtiny (min. úroveň B2)
  • Je pokročilým uživatelem MS Excel a PowerPoint
  • Je schopen kritického myšlení a řešení problémů
  • Je týmovým hráčem, ale dokáže pracovat samostatně a je zodpovědný
  • Je aktivním řidičem (ŘP sk. B)
  • Velkou výhodou je samozřejmě zájem o svět automotive :-)

Co nabízíme

Nabízíme spolupráci formou DPP/DPČ.

Těšit se můžeš na spolupráci se skvělou partou profíků, od kterých se toho hodně naučíš, a na to, že poznáš svět vývoje v automobilovém průmyslu.

My se těšíme na setkání s Tebou! :-)

Pošli nám své CVčko.