Audit analytik - Brno

Obor: Ekonomie
Lokalita: Brno
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Bc.
Zveřejněno: 7. 3. 2024

Pro naše klienty, přední společnosti v Česku i v zahraničí, řešíme ty nejkomplexnější a nejnáročnější projekty. Technické sloučení dvou velkých korporací do jedné? Vytvoření globálního datového skladu? Zajištění kybernetické bezpečnosti firmy? Návrh nového internetového bankovnictví? Není problém! S tím vším (a mnohem víc) pomáhají naše špičkové expertní týmy. Pokud tě zajímá svět technologií, ozvi se nám.

Popis pozice

„Proč bych měl jít do auditu v PwC, a ne do jiné firmy jako finanční analytik?"
Protože jsme největší český auditní tým s top klienty a s námi zjistíš nejen jak funguje byznys nebo interní procesy různých firem, ale také proč je audit pro jejich chod tolik důležitý. A ve velkém týmu jsou velké kariérní příležitosti!
„Pomůže mi někdo v tak velké firmě se do toho dostat?“
Jasně, víme, že začátky mohou být náročné, a proto pro orientaci ve firmě dostaneš buddyho, s kariérním rozvojem ti pomůže kouč a bude tu pro tebe i tvůj manažer.
„Poroste s mojí kariérou i mzda?“
Pokud nás přesvědčíš svým výkonem, můžeš se už za rok stát seniorním analytikem a podílet se na řízení jednotlivých zakázek. Nástupní mzda ti tak může narůst i o 15 000 Kč. Věříš si na to?

Co hledáme

„Jaký mám mít profil, aby to byl match?“
  • Jsi absolventem/tkou minimálně bakalářského stupně - ideálně ekonomického směru.
  • Zkušenost z auditu / účetnictví / financí je výhodou, zájem podmínkou :)
  • Máš logické myšlení a analytické schopnosti.
  • Nevadí ti, že auditor má v zimě více práce a v létě větší volno.
  • Vyhovuje ti, že se občas podíváš na služební cesty mimo Brno.
  • Mluvíš plynně česky/slovensky a angličtina ti nedělá problém.
  • Rád/a pracuješ v týmu i samostatně.

Co nabízíme

„Jaký bude první rok v roli Auditora?“
  • Nastoupíš 19.8. a projdeš intenzivním školením.
  • Na začátku projdeš extenzivním školením a seznámíš se s fungováním auditu.
  • Na podzim se pod vedením seniornějších kolegů potkáš s klienty, získáš od nich podklady k auditům a prověříš jejich kontrolní prostředí.
  • Čeká tě koučování on-the-job od seniornějších kolegů v týmu.
  • Zároveň budeš koordinovat práci stážistů a s jednodušším úkoly ti pomohou kolegové z kompetenčního centra v Ostravě.
  • V lednu nám v auditu začíná tzv. busy season. Říkáme na rovinu, že tam si na pár měsíců mákneme – kontrolujeme účetní výkazy, potkáváme se s klienty (účetní, HR, finanční ředitelé).
  • Na druhou stranu tě za odměnu čeká volnější léto se 7-hodinovou pracovní dobou.

Benefity

„Co všechno mi PwC nabídne?“
  • Placené volno 25 dní, 3 wellbeing days a a 2 dny volna o Vánocích.
  • Nástupní mzdu 46 000 CZK. A když se objeví přesčas, férově ti ho proplatíme.
  • Počáteční intenzivní školení, díky kterému získáš soft i hard skills potřebné pro kariéru v auditu.
  • Podpoříme tvůj rozvoj a vzdělávání, zaplatíme ti ACCA certifikaci i další rozvojové školení a kurzy.
  • Benefit program s 30 000 body, které můžeš využít na cokoliv, co tě baví.
  • Samozřejmostí je výkonný ultrabook a iPhone.

„Super! Tak co dál?“

Výběrové řízení právě probíhá. Stačí, když vyplníš pár informací o sobě a my se ti co nejdříve ozveme. V první fázi tě čekají online testy a pokud jimi projdeš, pozveme tě na assessment centrum. Tam budeš pracovat na týmové case study a setkáš se s naší recruiterkou Nicole a manažery z auditu. Finální pohovor tě čeká s jedním z našich partnerů nebo directorů. Krátce po finálním pohovoru se dozvíš, jak jsi dopadl/a.

PwC, to je největší auditní tým v České republice, ale i poradenské týmy, které se zaměřují na strategie, fúze & akvizice, restrukturalizace, finanční poradenství, daně, právo, technologie, data nebo forenzní analýzu. Zjisti, jak snadné je kombinovat tyto znalosti, když jsi na správném místě! Máme více než 364 000 kolegů ve 151 zemích. V PwC vytváříme inkluzivní pracovní prostředí, kde každý může být sám sebou a najde si své místo a příležitost k rozvoji.

V případě zájmu se přihlaš na našich stránkách.