IAESTE Czech Republic

O společnosti

Obor společnosti: Neziskový sektor
Lokace: Praha, Brno, Plzeň, Zlín, Liberec, Ostrava, Pardubice

Jsme mezinárodní studentská organizace s více jak sedmdesátiletou tradicí. Působíme v 87 zemích světa. Našim hlavním posláním je zajišťování zahraničních praxí pro studenty technických vysokých škol. Celosvětově tak IAESTE přispívá k rozvoji odborných znalostí studentů, k porozumění mezi národy i k odstranění rozdílů v technické vyspělosti jednotlivých zemí. Pomáháme studentům k úspěšné cestě za kariérou a letním výměnným stážím do zahraničních firem.

Rok založení

1993


Lokální centra

8

Počet členů

300+


Počet stáží

cca 100/ročně

Motto

Work. Experience. Discover.

Událost

Online veletrh iKariéra.cz

od: 14.04.2021 08:00
do: 14.04.2021 16:10
www.ikariera.cz
Více
Gabika
PR

Studentka stavařiny, kreativní duše ve volném čase a vášnivý čtenář, to je naše Gabika. Propagace na sociálních sítích, tvorba letáčků či plakátů a marketing to je její hřiště zábavy. Aby toho nebylo málo s lokálními PRisty vymýšlí další způsoby, jak studentům přiblížit zahraniční stáže.

Radovan
Korporátno + Mezinárodno

Náš "Slovák z Plzně" zastává pozice Národního Corporate Relations manažera a International Representatives. Má na starosti národní kariérní projekty jako iKariéra.cz nebo online veletrh. Kromě toho z času na čas si dá call s 87 státy.

Lenka
Exchange OUT

Lenka má pod palcem mezinárodní program stáží pro vyjíždějící studenty z ČR do zahraničí.

Ondra
Exchange IN

V IAESTE mám na starost společnou komunikaci a koordinaci našeho programu stáží. Jsem studentem mezinárodních vztahů a ve svém volném čase rád sportuji, čtu (hlavně sci-fi, fantasy a historické romány) a provozuji mnoho jiných aktivit.

Aiman
Národní Tajemník

Náš "Obama z Yemenu" zastává pozice Národního Tajemníka IAESTE Czech Republic a je tedy statutár celé naší organizace. Má na starosti vedení celorepublickové agendy a zároveň reprezentuje ČR na mezinárodní sféře. Kromě toho vede tým skladající z Národných pozic a dohlíží na jejich chod tak aby se naplňovala hlavní činnost naší organizace.

Erik
IT

Náš IT poklad, který má na starosti orchestraci všech našich systémů. Opravuje, vyvíjí a dbá tak o to, aby naše IAESTE neuvízlo technologicky v době kamenné. Je to ten typ člověka, kterého pošlete zneškodnit bombu, protože víte, že řešit havarijní situace zvládá s ledovým klidem. Přesně tenhle typ se nám skvěle hodí na pozici národního IT pro IAESTE Czech Republic. #proudtobeFIT

Honza
HR

Honza vystudoval architekturu (ČVUT, Fsv, A+S) a i po škole zůstává iaesťákem. Miluje proces tvorby nových projektů, kde může uplatnit kreativitu a spolupracovat s týmem. Přes to, že je typickým rozjížděčem projektů, poctivě maká na jejich dotažení do konce. Zajímá ho osobnostní růst a vzdělání. A tak není divu, že se tyto témata promítají i do jeho činnosti v rámci IAESTE.

Kontaktujte nás

Adresa: Zikova 1903/2, Praha 6-Dejvice, Česká republika
Telefon: 608 750 800